Befason shqiptarët në mbarë botën, reperi me famë botërore sjell këngën “Pavarësia” (Video)

Artisti afrikano-shqiptar Cliqme ka befasuar shqiptarët dhe kosovarët në mbarë botën, teksa ka sjellë një projekt të ri muzikor, që i dedikohet pikërisht kombit tonë. “Pavarësia” titullohet kënga, në të … Read More