Tayna ekspozon të pasmet në veshje sportive

Tayna është mjaft e përfolur nga mediat jo vetëm për muzikën që ajo bën por edhe për postimet provokuese që shpesh ndan me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe reperja ka publikuar dy imazhe në profilin e saj në Instagram ku shihet e veshur ‘kokë e këmbë’ por sërish format e përkryera tërheqin vëmendjen e publikut.

Ndryshe, javën që shkoi ai publikoi një ‘freestyle’ dhe suksesi nuk i ka munguar as këtu, ajo tani numëron një milionë klikime. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Who gon’ handle me🙅🏻‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *