Shiko si Basketbollisti shqiptar grushton arbitrin (VIDEO)

Skandal në kampionatin e basketbollit për meshkuj!

Një dhunë e paprecedentë u pa sot në takimin mes Teutës dhe Tiranës, e fituar në fund nga durrsakët me shifrat 98-86.

Por, protagonist u bë lojtari i Tiranës, Bruno Daliu, ku në një moment nervozizmi iu afrua një prej arbitrave të sfidës, Jurgen Muho.

Daliu fillon ta godasë me grushte gjyqtarin, ndërkohë që pamjet janë skandaloze.

VIDEON MUND TA SHIKONI NE KETE LINK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *