Me drogë në dorë Era Istrefi kap në momentin e sikletshëm

Era Istrefi ka postuar një video të vëllait të saj të vogël, i cili shihet me një cigare hashash në dorë.

Këngëtarja shihet në video teksa ndodhet në makinë me vëllain e saj, Bledin dhe me një nga miqtë e saj.

Në këtë video ku ata shihen duke kaluar kohë të mirë bashkë e duke dëgjuar muzikë, na merr sytë një gjë në dorën e Bledit.

Në dorën me të cilën mbante telefonin, ai duket se mban edhe diçka tjetër, një cigare kanabis.

Duket se kjo gjë nuk e ka bezdisur fare Erën që e ka postuar videon në Instagramin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *