Melinda provokon ndjekësit me të pasmet

Melinda ka qenë aktive gjatë ditës së sotme në Instagram, ku fundmi ajo publikoi një imazh mjaft atraktiv, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e ndarë me ndjekësit e saj, reperja është shfaqur tejet joshëse, ku në plan të parë kishte vënë të pasmet.

Përndryshe, Melinda para dy muaj kishte publikuar këngën e saj të fundit ‘A po don pak’ dhe gjatë kësaj kohe ajo ishte e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *